פרופיל החברה

הנילוס א.ג. כח אדם והשקעות בע"מ
הנילוס כח אדם, הינה חברה המתמחה בגיוס, מיון, השמה והעסקת עובדים בפריסה ארצית ומנוהלת על ידי צוות מקצועי, בעל ניסיון רב שנים בתחום התפעול והגיוס מול חברות מובילות.
על לקוחותיה נמנים ארגונים, חברות ומפעלים המבקשים לקלוט כוח אדם איכותי העומד בסטנדרט גבוה ומהווה נכס לארגון.
החברה מאתרת ומספקת עובדים איכותיים לענפים שונים במשק, כולל משרות אקדמאיות ואדמיניסטרציה, אך עיקר התמחותה בעובדי ייצור ונותני שירות, כדוגמה: עובדי פס ייצור, מחסנאים, סדרנים, כוח אדם בבתי מלון, מוקדנים, מוכרים וקופאיות שיכולים לעבוד גם בימי שבת .
הנילוס כח אדם בע"מ פועלת כקבלן כוח אדם רשום במשרד הכלכלה ברישיון שמספרו-1339 ורשאית לספק שירותי השמה והעסקה מלאים.
גיוס ממוקד, עובדים מתאימים

הבנה מלאה של צרכי הלקוח וסביבת העבודה, מאפשרת איתור וגיוס מועמדים רלוונטיים מותאמים לדרישות הפרופיל התעסוקתי. הגיוס נעשה בטכניקות שונות, תוך שימוש במגוון רחב של כלים, זאת על מנת להבטיח פריסה רחבה ואיכותית של משאב אנושי זמין לכל פרויקט או משרה. בעת האיתור , נלקחים בחשבון משתנים שונים, החל ממאפייני אישיות ועד לדרישות ספציפיות הן של המעסיק והן של המגויס. הליך המיון כולל בחינה של נתוני פתיחה הכרחיים בקרב המועמדים השונים במאגר, ראיון מקדים הכולל אימות פרטים, תיאום ציפיות ובדיקת התאמה ספציפית למשרה המוצעת .
הנילוס כח אדם משקיעה זמן ומשאבים בהכרת המועמד, טרם שליחתו אל המעסיק, זאת על מנת לזהות מעכבים פוטנציאלים ולהבטיח את איוש המשרה בצורה חלקה ונוחה במידה ואין למעסיק פרופיל משרה ברור, מעניקה החברה שירותי ייעוץ והכוונה, אשר מטרתם לדייק ולמקד את צרכי המשרה ובכך להתאים לה את העובד הנכון ביותר.
שירותי העסקה
בעבור לקוחות המבקשים לקבל כוח אדם איכותי וזמין, מציעה החברה שירותי העסקה הכוללים איתור והתאמת עובדים למשרות קבועות או לפרויקטים נקודתיים. הנילוס כח אדם מבצעת את איתור ומיון המועמדים ומשלבת אותם בחברה, תוך אחריות מלאה על רווחת העובד. במקרים אילו היא מהווה כתובת אחת לעובדים ופועלת ישירות מול המעסיק, המתנהל למול גוף אחד רציני ואמין, הפועל עמו. בשיתוף ובשקיפות מלאה.
שירותי השמה

הנילוס כח אדם מעניקה שירותי השמה כוללים לענפים שונים במשק, תוך דגש על איכות וניסיון מקצועי של המועמד, ביחס למשרה המוצעת, עד לקליטתו המלאה אצל המעסיק. יועצי החברה מלווים את הלקוח ומוודאים את השתלבותו של העובד במערך הכולל, תוך הענקת יחס אישי ורציני לאורך כל הדרך . במידה ואין התאמה בין העובד לארגון, מתחייבת החברה לספק מועמד חילופי מתאים בפרק זמן של כ-48 שעות, תוך חידוד נוסף של הדרישות והפעלת גיוס אפקטיבי לאיוש המשרה.
שירותי הסעה לעובדים 
כחלק משירות כולל, מספקת החברה אמצעי תחבורה זמין ונוח לעובדים, כך שיוכלו להגיע אל אתר הלקוח ללא עיכובים.
במידת הצורך ניתן השירות גם כשרות משלים ללקוחות שונים המבקשים לייעל את אופן הגעת העובדים למתחם.
היכולת לראות רחב וקדימה, להבין את צרכי הלקוח ואת דרישותיו, מאפשרים לספק כוח אדם איכותי, יציב ואמין אשר רואה עצמו כחלק אינטגראלי מצוות העובדים ומחויב לחזון ולדרך של המעסיק.
בין לקוחותינו : 
מגה , יינות ביתן , ויקטורי , מאפיית ברמן ודש , מפעל אוטו לייף , שטראוס מים , דיאלוג ועוד …..